Systemy Protetyczne

Od 15 lat dostarczamy
najwyższej jakości usługi i materiały

Nowa jakość DDS Implants

Opogramowanie DDS-PRO przeznaczone jest do wsparcia procesu diagnostycznego przygotowania do zabiegu chirurgii ortognatycznej

zobacz naszą ofertę
Piotr Nagadowski
właściciel
gsm. 500-133-888
piotr.nagadowski@natrodent.pl
biuro@natrodent.pl

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

BOK
+48-515-242-955
Izabela Siuta
gsm.+48-500-053-848
izabela.siuta@natrodent.pl
Marzena Szczepaniak
tel. 42-292-06-66/67
fax 42-292-06-68
gsm. +48 508 488 323
marzena.szczepaniak@natrodent.pl
Magdalena Nagadowska
tel. 42-292-06-66/67
fax 42-292-06-68
gsm. 600-428-535
magdalena.nagadowska@natrodent.pl

DZIAŁ SZKOLEŃ

Joanna Skórzewska
Kierownik Działu Szkoleń
tel. 42-292-06-66/67
fax 42-292-06-68
gsm. 517-310-885
joanna.skorzewska@natrodent.pl

DZIAŁ HANDLOWY

Wojciech Romaszkan
gsm. 509 260 209
wojciech.romaszkan@natrodent.pl
Przemysław Rajczak
gsm. 505-548-188
przemyslaw.rajczak@natrodent.pl
Jacek Kiszło
tel. 42-292-06-66/67
fax 42-292-06-68
gsm. 500-006-972
jacek.kiszlo@natrodent.pl
Dawid Domoradzki
HELP DESK CAD/CAM
gsm. 512-251-238
dawid.domoradzki@natrodent.pl
ARTYKULACJA - HOTLINE
606 998 888
mapa przedstawicieli