Wydruki 3D

Wydruki 3D- najnowsze rozwiązania technologiczne w zasięgu ręki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym oraz zapotrzebowaniu na najnowsze rozwiązania w stomatologii oraz protetyce, chcielibyśmy przybliżyć Państwu technologię wydruku 3D.

Szeroki wachlarz naszych usług, który mamy Państwu do zaoferowania oraz możliwość podjęcia współpracy z wykwalifikowanym personelem naszej firmy, pozwoli nam i z Państwa udziałem osiągnąć najwyższej jakości rezultat na jakim nam wspólnie zależy.

Proponujemy Państwu możliwość skorzystania z usług wydruku 3D, który jest uważany za jeden z najlepszych rozwiązań stosowanych w stomatologii i protetyce. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wydruki z certyfikowanych materiałów medycznych.

Na podstawie przesłanych, samodzielnie przygotowanych plików STL, przygotujemy dla Państwa indywidualny kosztorys wydruku.

Nasi specjaliści przygotują dla Państwa modele do druku na podstawie wyjściowych plików STL (skany modeli).

W laboratorium nadal testujemy, udoskonalamy i pracujemy nad nowymi materiałami, które można zastosować zarówno w stomatologii jak i protetyce.

Kilkuletnia obecność na rynku drukarek 3D, pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Więcej informacji uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: 515-242-955