DYSKI CAD/CAM


SZUKASZ INNOWACYJNYCH DYSKÓW Z TLENKU CYRKONU O IDEALNEJ BARWIE, PRZEZIERNOŚCI I GRADIENCIE KOLORU, KTÓRE POTRAFIĄ PERFEKCYJNIE NAŚLADOWAĆ WŁAŚCIWOŚCI NATURALNYCH TKANEK ZĘBA? ROZWIĄZANIE JEST TYLKO JEDNO!

KATANA™ Zirconia YML, UTML, STML, HTML PLUS i HT: szerokie portfolio, wysokiej jakości wielowarstwowych dysków cyrkonowych, które zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać naturalnie piękne efekty Twojej pracy. Kuraray Noritake Dental oferuje tlenek cyrkonu, który zawsze pozwala odwzorować wszelkie efekty naturalnych tkanek zęba, niezależnie od preferowanej metody wykończenia frezowanych uzupełnień.

BLOCZKI CAD/CAM


CHCIAŁBYŚ WYKORZYSTAĆ ZALETY SPRAWDZONYCH PRODUKTÓW KATANA™ W TWOIM GABINECIE STOMATOLOGICZNYM? ODBUDOWA PROTETYCZNA Z CEREC TU I TERAZ W TWOIM GABINECIE? JEST TO MOŻLIWE!

Wielowarstwowe bloczki z tlenku cyrkonu czy ceramika hybrydowa? Firma Kuraray Noritake oferuje innowacyjną o idealnych właściwościach mechanicznych i estetycznych, linię bloczków Katana kompatybilne z systemem CEREC. To wszystko dla osiągnięcia pięknych, estetycznych uzupełnień protetycznych w ciągu jednego dnia!